Нездоля Александр Иванович
Главная » 2005 » Февраль » 25 » Роздуми про недавнє
23:10
Роздуми про недавнє
Нову книгу Олександра Нездолі "Україна третього тисячоліття" смакуєш, як чисте повітря чи джерельну воду. Бо в книзі - правда, гірка і болюча, про наше з вами життя. Оцінювати його можна по-різному, залежно від світогляду, інформованості. Маючи величезне джерело інформації, автор, генерал держбезпеки Олександр Нездоля аналізує таємні ходи реформаторства режиму Кучми. Він і його оточення призвели Україну до кризового стану. Вихід з нього є!

Олександр Нездоля в книзі "Україна третього тисячоліття" бачить оновлення і розквіт у зростаючій активності широких верств населення. Народ піднявся з колін на Майдані у Києві і народ не повинен допустити повернення тіньовиків, шахраїв, корупціонерів до влади. "Влада для народу, а не навпаки" - головна ідея багатопланової публіцистичної книги Олександра Нездолі. Він вдруге пропонує читачам свою працю. Перша книга "Досьє генерала держбезпеки" рік тому побачила світ і вже стала бестселером.

Презентація другої книги Олександра Нездолі "Україна третього тисячоліття" відбудеться у Києві 2 березня у приміщенні Федерації профспілок, що на майдані Незалежності.

Ігор КУЛІНІЧЕНКО

Категория: СМИ | Просмотров: 2746 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0